PAKIET PRO

Stworzony z myślą o tych, którzy malują na co dzień, chcą się rozwijać i dążyć do perfekcji.

Aerograf Iwata HP-CP to najbardziej popularny na świecie aerograf marki Iwata. W pełni profesjonalny sprzęt przeznaczony zarówno dla średnio jak i bardzo zaawansowanych aerografistów, chcących tworzyć coraz to lepsze projekty. Zastosowanie tego aerografu jest bardzo szerokie począwszy od hobbystycznego malowania, ilustracji, modelarstwa, cukiernictwa, motoryzacji jak i wielu innych dziedzin. Aerograf wyposażony jest w dyszę 0,2 lub 0,3mm.

Sprężarka Iwata IS-875 to bardzo wysokiej klasy sprężarka wyposażona w system automatycznego włączania i wyłączania, filtr i regulator powietrza, bardzo cicha i poręczna. Można bez obaw używać jej zarówno w domu obok śpiącego dziecka jak również w warsztacie. Walizkowa konstrukcja sprężarki pozwala przenosić ją w łatwy i wygodny sposób. Ma to wielkie znacznie ponieważ często pojawia się potrzeba realizacji projektu poza studiem, warsztatem, domem.

  • Wąż ciśnieniowy łączący aerograf ze sprężarką
  • Płyn do czyszczenia aerografu Airbrush Cleaner

Całą naszą ofertę aerografów i akcesoriów niezbędnych w każdej pracowni znajdziesz w naszym sklepie internetowym www.aerografsklep.pl

Jeśli nasza strona i zawarte na niej informacje przyczyniły się do chęci poznania arcyciekawej sztuki "władania" aerografem - prosimy o kontakt.

Studio aerografu Piotr Parczewski

ul. Malborska 53A, 82-300 Elbląg
tel. kom. +48 604 220 967
e-mail: biuro@aerograf.com.pl

do góry strony